Nachádzate sa tu

Verejné hranie hry Finančná odysea v NBS

V utorok 25.7.2017 v čase od 9:30 do 14:00 naše občianske združenie GRAMOTNÁ FINANČNOSŤ, o.z. v spolupráci s Inštitútom Bankového Vzdelávania Národnej Banky Slovenska (IBV NBS, n.o.) a samozrejme mnou - Finančným lekárom, sme úspešne zrealizovali ďalšie tohtoročné verejné hranie, tentokrát v priestoroch IBV NBS, n.o. na Tomášikovej ulici v Bratislave.

Bolo síce nahlásených viac ľudí, ale pre okolnosti ako sú letné prázdniny, dovolenkové obdobie, hranie počas pracovnej doby, choroby a iné "katastrofy" :) sme sa stretli o čosi v menšom počte, ale o to v kvalitnejšej zostave. Hranie bolo super, určite ešte verejné hranie zopakujeme, možno aj v NBS, len zvolíme iný termín a iný čas, ideálne by asi bola sobota niekedy popoludní.

Ešte máme víziu urobiť jedno hranie niekedy v septembri v NBS, počas týždňa (nakoľko nie je možné sa v tej budove len tak voľne počas víkendu pohybovať) a to niekedy v čase po 16:30 aby k nám mohli prísť aj ľudia po pracovnej dobe. Neskoršie plánujeme hranie riešiť v priestoroch, kde by bol možný prístup aj cez víkend....

Viac fotiek z akcie nájdete na mojom facebooku.

Určite dám najbližšie hranie vopred vedieť na stránke i na FB.