Nachádzate sa tu

Aktuality

BOSS = Bonusový Odmeňovací Stabilný Systém

BOSS = Bonusový Odmeňovací Stabilný Systém
(spolu  až  105 odmien)

BOSS platí pre všetkých, ktorí sú vlastníkmi hry FINANČNÁ ODYSEA DeLuxe.

Je dobrovoľný, môžete, ale aj nemusíte ho využiť.
Je naviazaný na sériové číslo na pamätnej 1 MILIÓN FL bankovke.

 

Je to veľmi jednoduché.... Stačí si rozbaliť svoju hru a pozrieť si odmenu.

 

ODMENY:

1/ Pamätná bankovka so sériami: FL 000500 DL, FL 001000 DL, FL 001500 DL

Hranie pre Mensanov

V pondelok 16. decembra 2019 som o 18:00 hral exhibične na Cukrovej 14 v Bratislave novú FINANČNÚ ODYSEU DeLuxe s nadpriemerne inteligentnými ľuďmi z organizácie MENSA Slovensko. Bolo to prvý krát, čo IQ všetkých hráčov presahovalo 130, nie dohromady :) ale u každého jedného :)

Každý chce byť riaditeľ... niekto musí byť aj predavač

Celý názov projektu na finančnú gramotnosť je takýto: Každý chce byť riaditeľ, CEO, manažér, spisovateľ... ale hádajte čo? Niekto musí byť aj predavač. Dňa 25.11.2019 (pondelok) som bol učiť v Košiciach na Strednej odbornej škole Jána Bocatia , ulica Bocatiova č.1. Prešli a vyskúšali sme si len Finančnú odyseu. Táto škola si ako jedna z prvých už zakúpila novú FO DeLuxe.

Bol to môj posledný projekt na finančnú gramotnosť v roku 2019.

MENSA PRE DETI

V sobotu 23. novembra 2019 sme si spolu s Darinkou a Mirom pripravili pestrý a zaujímavý program pre nadané deti. Ukazovali sme im ako sa pracuje so šiframi, hrali sme ťahovú stratégiu Ostrovy a tiež sme urobili niekoľko pokusov...

Popoludnie aj s dopoludním nám ubehlo ako voda.... a prišli nás pozrieť aj z TV JOJ a dostali sme sa aj do hlavného spravodajstva :)

Financie pod palcom

Opäť ďalší z projektov na finančnú gramotnosť, kde som bol školiť na Strednej zdravotnej škole v Rožňave. Projekt prebiehal od konca septembra do druhej polovice novembra 2019. Bol realizovaný formou prednášok (teoretická časť) na vybrané témy z finančnej gramotnosti a praktickej časti, kde sme precovali s Finančnou odyseou. Mali sme šesť niekoľkohodinových vzdelávacích cyklov. Projektu sa zúčastnili opäť učitelia a aj žiaci, a mal veľmi dobrú odozvu u učiteľov.

Finančná gramotnosť inovatívne

S týmto šarmantným názvom prebiehal projekt na Strednej odbornej škole kaderníctva a vizážistiky na Svätoplukovej 2 v Bratislave od septembra do novembra 2019. Projektu zameraného na finančnú gramotnosť, ktorý prebiehal pod taktovkou Ministerstva školstva, sa zúčastnili ako učitelia, tak aj žiaci.

Stránky