Nachádzate sa tu

Aktuality

Hranie Veľká Tŕňa

V piatok 2. júna 2023 som bol hrať Finančnú odyseu s učiteľmi z Gymnázia Jána Adama Raymana z Prešova. Boli sme vo vinárskej oblasti známej ako vinohradnícky región Tokaj pri meste Trebišov. Hrali sme hru vo veľmi pekných podpivničených priestoroch. Hoci sme boli v regióne známom svojou kvalitou vín, pili sme nealko, aby sa nám lepšie myslelo a hlavne počítalo :)

 

 

Základná škola v Čaklove

Vo štvrtok 8. decembra popoludní som bol školiť učiteľov na Základnej škole v Čaklove. Na tejto škole si zakúpili hry vďaka projektu na finančnú gramotnosť realizovanom cez Ministerstvo školstva.

Spojená škola v Sabinove

V stredu 7.12. 2022 dopoludnia som odohral pár hier so študentmi na strednej Spojenej škole v Sabinove. Začal som tým moju "východniarsku dvojdňovku", keď som druhý deň pokračoval v Prešove.

ZŠ Tbiliská - hranie

V piatok 11. novembra hneď z rána som bol na základnej škole v Rači. Hrali - školili sme sa spolu s učiteľmi ako pracovať s Finančnou Odyseou DeLuxe.

Som rád, že aj na ZŠ na Tbiliskej ulici už majú odyseu, nakoľko na túto školu chodí aj chlapec, ktorý k nám chodí na klubovňu pre nadané deti a tiež aj do denného a pobytového tábora.

Obľubuje odyseu a hrávame ju s ním dosť často.

Martin, uži si hru aj na škole :)

Finweek 2022

V dňoch 20. až 22. september sa konala v Bratislave konferencia Finweek, kde sa preberali rôzne témy z oblasti financií. Posledný deň bola dopoludní téma, ktorá sa týkala aj môjho pôsobenia na školách.

Vo štvrtok 22.9. 2022 som sa zúčastnil ako spíker panelovej diskusie k tematike finančnej gramotnosti. Bolo to v Bratislave v Hub Hube v Twin City C.

PREDAJ PAPIEROVEJ KNIHY UKONČENÝ

Od 4.12.2022 je predaj papierovej verzie knihy ZÁKLADY FINANČNÉHO ZDRAVIA ukončený!!!

Knihu si môžete objednať a zakúpiť len v elektronickej podobe na uvedených linkoch.

Po úspešných desiatich rokoch sa predalo niekoľko tisíc titulov a bola robená dva krát dotlač knihy (2013 a 2018).

Predaj knihy smeroval predovšetkým na základné a stredné školy.

Stránky